[News] Czas milczenia - norweska saga niedługo w sprzedaży

23:22

Ostatnimi czasy książki skandynawskie coraz częściej i chętniej pojawiają się na polskim rynku. Już niedługo będzie można nabyć dużą, bo 60-ciotomową sagę Czas Milczenia...

23 maja, pod redakcją wydawnictwa Literia ukaże się saga autorki Tajemnicy Wodospadu - Joruun Johansen zatytułowana Czas Milczenia.


Miłość, intrygi, podejrzenia, morderstwa. Dramatyczne losy trzech kobiet, które w niezwykły sposób będą się ze sobą splatać.


Oto garść przydatnych informacji:
1. Książki będą łatwiej dostępne - zamiast szukania po księgarniach, będzie je można nabyć w kioskach i salonach prasowych. Bardzo wygodne rozwiązanie i z pewnością nie będzie problemu ze znalezieniem brakujących tomów ;)

2. Kolejne części będą pojawiać się w kioskach co dwa tygodnie! To oznacza, że nie będzie trzeba czekać kilka tygodni, a i rusz, jeśli seria się spodoba, będzie możliwość zdobycia kolejnego tomu w niedługim czasie

3. Saga liczy łącznie 60 części, więc prawie do końca 2019 roku będzie można liczyć na coraz to nowe książki ;) 

4. Dodatkowe informacje i zamówienia można uzyskać tutaj:
https://literia.pl/czasmilczenia#utm_source=blog_ksiazkinawieczor&utm_campaign=czasmilczenia_marketing_campaign


5. Ponieważ premiera pierwszego tomu już za niecały tydzień, podajemy jego zapowiedź:

Akcja książki dzieje się w XIX w. w okolicach norweskiego Kongsvinger. Bohaterką jest siedemnastolatka, która powoli wchodzi w dorosłe życie. Wartka akcja, wiarygodnie nakreślone postaci, miłość, intrygi, rodzinne tajemnice, morderstwo - wszystko to na kartach serii, która mam nadzieję, zyska uznanie czytelniczek.  
Saga przedstawia dramatyczne losy trzech kobiet, które w niezwykły sposób będą się ze sobą splatać.  

Kongsviger, rok 1838.  
Pewna kobieta zostaje skazana na ścięcie po tym, jak posądzono ją o zabójstwo własnego dziecka. Choć jest niewinna, nikt nie chce słuchać jej wyjaśnień. Kat wykonuje wyrok.  

Okolice Kongsviger, rok 1855.  
Siedemnastoletnia Andrine Tronvik mieszka w skromnym wiejskim gospodarstwie wraz z rodzicami i starszym bratem. Pewnego dnia w jej życiu zachodzi wielka zmiana: Andrine dostaje posadę służącej w domu bogatej wdowy. Zupełnie nieoczekiwanie dziewczyna dowiaduje się, że jej matka pochodzi z majętnego rodu, choć od lat wraz z mężem żyją w bardzo skromnych warunkach. Jednak kobieta milczy na temat swojej przeszłości.  
Czy młodziutka Andrine dowie się, kim właściwie jest? Czy będzie miała szansę poznać dziadków? I dlaczego mama  przestrzega córkę, by ta nie szukała rodziny?  

Niedługo również na naszym blogu pojawi się recenzja pierwszego tomu ;) Bądźcie z nami i wyczekujcie jej na horyzoncie ;) 

You Might Also Like

0 komentarze

Like us on Facebook

https://www.facebook.com/Książki-na-Wieczór-409462195925797/

Flickr Images

Subscribe